Ceny na Stronie Internetowej Sklepu D-Centa zmieszczone przy danym Towarze:

stanowią ceny brutto (z podatkiem VAT) i określone są wedle wyboru Klienta (o ile możliwość wyboru jest dostępna na Stronie Internetowej Sklepu D-Centa) w złotych polskich lub walucie obcej;

nie zawierają informacji odnośnie kosztów Dostawy;

Ostateczną ceną wiążącą strony umowy sprzedaży jest cena Towaru zawarta na Stronie Internetowej Sklepu D-Centa w momencie składania zamówienia przez Klienta. Informacja na temat całkowitej wartości zamówienia określona jest każdorazowo w „KOSZYKU”, po dokonaniu przez Klienta wyboru formy Dostawy oraz określeniu formy płatności.

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary:

gotówką za pobraniem, płatność Dostawcy przy dokonywaniu Dostawy (w tym przypadku realizacja zamówienia i jego wysyłka zostanie rozpoczęta po przesłaniu Klientowi przez D-Centa Sp. z o.o. potwierdzenia przyjęcia zamówienia);

przelew bankowy poprzez zewnętrzny system płatności PayU, obsługiwany przez firmę PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez D-Centa Sp. z o.o. potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po otrzymaniu przez D-Centa Sp. z o.o. informacji z systemu PayU o dokonaniu płatności przez Klienta);

przelew bankowy poprzez zewnętrzny system płatności PayU, obsługiwany przez firmę PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez D-Centa Sp. z o.o. potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po otrzymaniu przez D-Centa Sp. z o.o. informacji z systemu PayPal o dokonaniu płatności przez Klienta);

przelew bankowy bezpośrednio na rachunek bankowy D-Centa Sp. z o.o. (w tym przypadku realizacja zamówienie i jego wysyłka zostanie rozpoczęta po zaksięgowaniu środków na rachunku D-Centa Sp. z o.o.)

Klient nie ma możliwości zapłaty za cześć zamówienia z góry a za część zamówienia przy odbiorze. Klient informowany jest każdorazowo o terminie na dokonanie płatności za zamówienie, uwzględniający sposób Dostawy.

D-Centa Sp. z o.o. zamieszcza na Stronie Internetowej Sklepu D-Centa informację o terminie realizacji zamówienia.

Zamówione Towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem wybranego przez Klienta Dostawcy, na adres wskazany w formularzu zamówienia. Wybór Dostawcy następuje przy składaniu zamówienia.

Klient powinien zbadać doręczoną przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach danego rodzaju, w obecności pracownika Dostawcy.

Klient ma prawo żądać od pracownika Dostawcy spisania właściwego protokołu w razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki.

Klient ma możliwość odbioru osobistego zamówionego Towaru. Odbioru można dokonać w siedzibie Spółki D-Centa Sp. z o.o. ul. Żurawia 7/9, 91-455 Łódź w następujących dniach i godzinach: poniedziałek – piątek w godzinach od 09:00 do 16:00, po wcześniejszym ustaleniu odbioru pod numerem telefonu 042 280 70 25.

D-Centa Sp. z o.o. dołącza do przesyłki będącej przedmiotem Dostawy paragon lub fakturę VAT obejmującą dostarczane Towary.

W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym przez niego adresem, podanym przy składaniu zamówienia jako adres Dostawy, pracownik Dostawcy pozostawi awizo lub podejmie ponowną próbę doręczenia Towaru, zgodnie z regulaminem dostarczania przesyłek u wybranego Dostawcy. W przypadku zwrotnego odesłania zamówionego Towaru do Sklepu Internetowego D-Centa, przez Dostawcę D-Centa Sp. z o.o. skontaktuje się z Klientem drogą elektroniczną lub telefonicznie, ustalając ponownie z Klientem termin i koszt Dostawy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.