Drogo, ale warto.

Jak na polskie warunki to dużo za 1 opakowanie. Ale tu znalazłam najtaniej na świecie! W sumie, jakby kupować osobno poszczególne składniki to wyszłoby jeszcze drożej. Zostaję przy POSH.

przez Pati na 2021-06-10

uśmiechnięta

Ej, faceci zaczęli się za mną oglądają na ulicy. :-)

przez Mika na 2021-05-07

Rzutem na taśmę

Dosłownie rzutem na taśmę kupiłam w kwietniu dwupak z wyprzedaży rocznika. Całe szczęście, bo w maju już wszystko wykupione! Kontynuuję kurację już 2 miesiąc i nie chcę robić przerw, bo to działa! To jest świetna kompozycja antyoksydantów i minerałów i chyba dokładnie tego brakowało mi w organizmie. Mam lepszą cerę, jestem radośniejsza.

przez Weronika na 2021-05-07

Alternatywa

Jest ok. Na cerę nie patrzę, ale faktycznie włosy przestały mi tak strasznie wypadać. Trycholog mi powiedział, że struktura włosa odbudowuje się pół roku i na efekty kuracji trzeba poczekać co najmniej 6 miesięcy. Biorę POSH D-Centa drugi miesiąc i widzę efekty! Czekam na jakąś promocję, by kupić od razu 4-pak.

przez Weronika na 2021-05-07

Z półki premium

Myślałem na początku, że to wiosna nas tak nastraja. Teraz już mam pewność to drugi miesiąc z POSH D-Centa. Biorę ja i moja żona. Mój związek przechodzi prawdziwy renesans. ;-) Zamówiłem na kolejny miesiąc.

przez Iwona na 2021-03-15

Dla takich wrażeń warto!

Świetna kuracja. Nie wierzyłam, że placenta może mieć aż takie znaczenie we wchłanianiu pozostałych składników. To trzeba przetestować na sobie, żeby faktycznie się przekonać do POSH D-Centa. Odejmuję jedną gwiazdkę za cenę regularną. Warto jednak czekać na promocje i wówczas kupić na zapas.

przez Marcin na 2021-03-11

Tego szukałam

Nie ma lekarstwa na wszystko, ale jest POSH. Po miesiącu kuracji mam lepsze paznokcie, przede wszystkim przestałam się stresować i martwić z byle powodu. Byłam znerwicowana i przemęczona z tego powodu. Problemy życiowe nie zniknęły, ale przestały mnie przytłaczać. Zamiast dołować się zaczęłam myśleć zadaniowo. Świat nabiera kolorów z POSH. Kontynuuję terapię. Inwestuję w siebie, w swoje zdrowie, a to najlepsza inwestycja.

przez Aldona na 2021-03-11

Podekscytowana

W pierwszym odruchu pomyślałam: drogo! Ale policzyłam, że jedna tabletka to mniej więcej koszt mojej codziennej kawy w Starbuniu, której lekarz i tak mi zabronił. :-) Wrzesień to dla mnie miesiąc zmian. Zaczynam zatem od siebie: jedna kapsułka przed śniadaniem. Trzymajcie za mnie kciuki.

przez Agnieszka na 2020-09-03

Znakomity!

Próbowałam już chyba wszystkiego na moje włosy. Kupiłam POSH D-Centa nie do końca wierząc, że naprawdę jest taka rewelacyjna. Po dwóch tygodniach przyjmowania miałam więcej energii. Po trzech tygodniach moje włosy przestały tak okropnie wypadać. Nic wcześniej nie pomagało! Jestem gotowa na kolejną kurację: ładna cera i lśniące włosy są warte każdych pieniędzy. Dziękuję!

przez Katarzyna na 2020-09-02

Super!

Pierwsze opakowanie skończyłam brać ok 7 dni temu. Zauważalne efekty pojawiły się po ok 10 dniach stosowania, genialny przypływ energii ale jednocześnie wyluzowanie, głupi uśmiech na twarzy nie wiadomo skąd. Już nie zabijam wzrokiem, wręcz przeciwnie, raczej przyciągam....Dodatkowo zauważyłam, że przestały wypadać mi włosy.

przez Monika na 2020-06-02

Wyjątkowy

Przez pierwsze kilka dni nie zauważyłem niczego specjalnego. Po około tygodniu ale mniej niż 10 dniach moje samopoczucie uległo znaczącej przemianie. Zrelaksowany, zdystansowany do problemów z energia do życia i ochotą na zmiany. Szok ! Chyba tak podsumowałbym już blisko miesięczna przygodę z POSH D-Centa. Nie wypowiadam się o wpływie na odporność, za krótki okres za mną używania suplementu. Podzielę się za jakiś czas wrażeniami, kiedy minie kilka miesięcy. ...a i moja żona częściej się uśmiecha do mnie :)

przez Janusz na 2020-05-07

Genialny

Petarda! Już po ok 10 dniach stosowania są widoczne efekty. Taki przypływ energii, że szkoda słów!

przez Paulina na 2020-05-06

Super!

Kończę pierwsze opakowanie. Skóra promienna i odświeżona, a energia rozpiera!

przez Monika na 2020-05-06

Super produkt

Już po tygodniu widać efekty. Polecam!

przez Marta na 2020-05-06

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.