Sheep Placenta + Lycopene Plus


Zawiera w 100% czyste i świeże łożysko owiec, które jest zbierane od zdrowych owiec nowozelandzkich.

Łożysko owiec nowozelandzkich jest uznawane na całym świecie za najczystsze i najbezpieczniejsze źródło owczego łożyska na rynku światowym.

Łożysko owiec łączy się z silnymi przeciwutleniaczami, likopenem i skwalenem, aby neutralizować wolne rodniki w organizmie. Ponadto zawiera również naturalne środki nawilżające skórę takie jak kolagen i aloe vera, dzięki czemu preparat ten jest silnym środkiem przeciwstarzeniowym.


Ta doskonała formuła działa synergistycznie, stymulując odnowę starych, zmęczonych oraz niezdrowych komórek, odżywiając ciało od wewnątrz dla długotrwałych korzyści.

5 w 1 – formuła przeciwstarzeniowa

Świeże łożysko owiec 10 000 mg (50:1) – łożysko
owiec dostarcza kompleksowych składników odżywczych, szczególnie bogatych w aminokwasy, peptydy, kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały.
Te bogate składniki odżywcze pomagają odbudować i zrewitalizować organizm na poziomie komórkowym.

Likopen – jest silnym przeciwutleniaczem, który chroni komórki przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Ten naturalnie występujący karotenoid jest wysoko ceniony za jego zdolność do poprawy zdrowia układu krążenia i skóry.

Skwalen – silny przeciwutleniacz pozyskiwany z oleju z wątroby rekina, który zapewnia różne korzyści zdrowotne, takie jak wzmocnienie odporności, niwelowanie skutków promieniowania, zwiększenie energii i wytrzymałości organizmu.

Aloe Vera – doskonały naturalny środek nawilżający, który zapobiega starzeniu się skóry, zachowując jej nawilżenie 
i przywracając jej blask. Aloe Vera ma właściwości kojące 
i chłodzące, które pomagają utrzymać prawidłową temperaturę ciała.

Kolagen rybi – składa się głównie z kolagenu typu I, który jest ważnym budulcem skóry. Ma niską masę cząsteczkową i wysoką biodostępność. Poprawia nawilżenie, jędrność, gładkość i elastyczność skóry.

Solutions for life

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.