HANDLOWIEC

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu ambitnych i zaangażowanych osób, które zajmą się sprzedażą naszych produktów wspierających zdrowie.

KIM JESTEŚMY

Life Nature to łódzka marka promująca zdrowy i naturalny tryb życia, niezależnie od wieku. Realizujemy w ten sposób naszą pasję, którą chcemy się z Tobą dzielić. Pomagamy być jak najdłużej sprawnym, aktywnym, w pełni sił. Naszą misją jest wspierać witalność, ułatwiając dostęp do unikalnych produktów prozdrowotnych najwyższej jakości. Dbamy o to, żeby wiedza na temat zdrowego, dobrego dla organizmu sposobu odżywiania i suplementacji wspierała naturalne procesy zachodzące w ludzkich ciałach i pozwoliła jak najdłużej cieszyć się z uroków życia, z radością korzystać ze wszystkich jego aspektów. Ważne jest dla nas, aby dostarczane przez nas produkty łączyły w sobie bliskie związki z naturą, czystość – są wolne od szkodliwej chemii, luksus – dzięki zastosowaniu niezwykłych połączeń składników, od wieków znanych i wykorzystywanych przez dużo bardziej rozwinięte kultury Dalekiego Wschodu, łatwość stosowania – która pozwala nie tracić cennego czasu na skomplikowane zabiegi odmładzające czy przywracające formę.

KOGO DOKŁADNIE SZUKAMY

  • osób z doświadczeniem w branży kosmetycznej, farmaceutycznej i pokrewnych,
  • osób, które już pracują i chcą dołączyć do nowego projektu,

Jeśli jesteś dodatkowo sumienna/y, zaangażowana/y, samodzielna/y, dynamiczna/y w działaniach i zorientowana/y na cel – koniecznie napisz do nas! Przy współpracy najważniejsze dla nas są kwalifikacje, kultura osobista i efektywność podejmowanych działań.

CO OFERUJEMY

  • możliwość uczestniczenia w budowaniu marki wyjątkowego i luksusowego produktu,
  • samodzielność,
  • wysokie prowizje,
  • rozlicznie na zasadach B2B,
  • atrakcyjny program premiowy

PRACUJ SKĄD CHCESZ ILE CHCESZ KIEDY CHCESZ - to TY decydujesz, ile czasu poświęcisz na projekt!

W przesyłanym do nas CV prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Genetech sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (91-455) przy ul. Żurawiej 7/9 w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Handlowca.”

Administratorem Twoich danych osobowych (dalej „dane osobowe”) jest Genetech sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (91-455) ul. Żurawia 7/9, KRS: 0000697524, NIP: 7262668145, tel. 42 280 70 25 e-mail: info@genetech.pl, dalej „Administrator”. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w związku z procesem rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko przez okres niezbędny do ukończenia procesu rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 6 miesięcy. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizacji. Masz prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją. Masz również prawo do ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu odnośnie przetwarzania, ograniczenia przetwarzania oraz do ich usunięcia, jeśli zachodzą podstawy prawne. Dane osobowe mogą być ujawniane innym administratorom danych osobowych jeśli zachodzą ku temu podstawy prawne, lub podmiotom przetwarzającym, z którymi Administrator zawarł stosowne umowy. Administrator informuje o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego nadzorującego sposób przetwarzania danych osobowych.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres:

info@lifenature.com.pl

Die Website verwendet Cookies, um Dienste gemäß der Datenschutzrichtlinie bereitzustellen.
Sie können die Art und Weise, wie Cookies gespeichert und abgerufen werden, in Ihrem Browser ändern.